Výrobce erotické pomůcky Osé, která vyhrála kategorii robotiky na loňském CES, představí letos dvě novinky

Snad žádné jiné zařízení nezískalo na loňském ročníku veletrhu CES více pozornosti než chytrá erotická hračka Osé. Tento chytrý vibrátor totiž uspěl při hodnocení odborné poroty v kategorii robotiky a ovládl ji. Organizátoři veletrhu se následně zalekli kontroverze, kterou by toto vítězství mohlo vyvolat a produkt ze soutěže zpětně vyloučili. Dosáhli tím však pouze opačného efektu a byli označeni za přílišné konzervativce a zpátečníky, kteří se nevyznají v ženském zdraví. Osé po veletrhu dostal svou cenu zpět, ale to už znal jeho příběh celý technologický svět.

A společnost Lora DiCarlo se rozhodla uspět na CESu i v letošním roce, a to hned se dvěma novými produkty a oba spadají do sortimentu erotických pomůcek. Obě vychází z toho, co přinesl Osé. Ten uspěl především díky dokonalé souhře vaginální a klitoridální stimulace.

Tu první zajištovalo mechanické rameno s několika motorky a speciálním masážním bodem na konci. Tu druhou pak speciální masážní otvor na konci pomůcky, který byl navržen tak, aby simuloval orální sex. Kromě sání také v náhodných intervalech vyfukuje teplý vzduch, aby byl prožitek co nejautentičtější.

Dvě avizované novinky defacto rozkládají tyto možnosti do dvou samostatných zařízení. Zatímco Onda (na úvodní fotografii nejvíce vpravo) připomíná klasický vibrátor, druhý nazvaný Baci (na obrázku nejvíce vlevo) si z Osého bere část zajišťující orální stimulaci.

Obě pomůcky budou po představení na CESu k dispozici v předobjednávkách, přesné datum, kdy budou pomůcky k dispozici, zatím sděleno nebylo. Obě zařízení budou pravděpodobně levnější, než původní Osé. Jeho příběh získal takovou popularitu, že Lora DiCarlo měla během prvních pěti hodin jeho předobjednávek zakázky za více než jeden milion dolarů.

Zdroj: techcrunch.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.