Foto: se svolením Activision

Activision představil stolní hru Call of Duty

Pokud patříte mezi fanoušky deskových her a Call of Duty, rozhodně by vám neměla uniknout nová stolní hra Call of Duty: The Board Game. Activision se při tvorbě této hry spojil s vydavatelem deskových her Arcane Wonders a společnostmi Genuine Entertainment a Evolution. Call of Duty: The Board Game prý bude kombinací boje, strategie a taktického plánování. Nicméně oznamovací video (na konci článku) o novince nepřináší mnoho podrobností.

Zatím je zřejmé jen to, že hráči budou hrát za vojáky a s protivníky budou bojovat pomocí rozličných bojových dovedností a různých zbraní. Arcane Wonders uvádí, že na výběr bude celá řada scénářů a herních režimů, přičemž hra se bude odehrávat na několika známých mapách z her Call of Duty. Hra bude obsahovat také miniatury ikonických postav a zbraní CoD.

Herní designér Bryan Pope navíc prozradil, že hra Call of Duty: The Board Game bude umožňovat také tajné tahy, které pak budou v jednu chvíli naráz odtajněny. Velký důraz bude kladen na plánování a strategii.

Další podrobnosti o hře Call of Duty: The Board Game budou oznámeny v následujících měsících. Předobjednávky budou spuštěny na Kickstarteru na podzim letošního roku, v obchodech by se měla hra objevit v roce 2024, a to za 50 dolarů. Activision do budoucna plánuje vydávat také další rozšíření. Tento obsah by měl zahrnovat nové postavy, zbraně, mapy a režimy, jako jsou zombie a kooperativní kampaně.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.