Foto: se svolením Google

Aktualizace aplikace MyFitnessPal přináší vylepšené možnosti sledování zdraví

Sledování kondice a zdravotního stavu se pro uživatele aplikace MyFitnessPal a operačního systému Google Wear OS stává výrazně jednodušší. Aplikace MyFitnessPal pro chytré hodinky sice nabízela způsob, jak sledovat své zdravotní statistiky, včetně příjmu kalorií a pokroku v posilovně, nicméně pouze omezeně, protože uživatelé nemohli upravovat nebo zadávat údaje přímo v nositelném zařízení. Nejnovější aktualizace aplikace však vše mění k lepšímu.

V nedávném příspěvku na blogu společnost MyFitnessPal oznámila aktualizace, které usnadní sledování a zaznamenávání fitness údajů přímo v systému Wear OS. Uživatelé nyní mohou sledovat a zaznamenávat potřebné informace, aniž by museli vytahovat telefon. Při nošení kompatibilních chytrých hodinek se systémem Android budou mít uživatelé přístup k novým možnostem – konkrétně budou moci zaznamenávat potraviny, které pravidelně konzumují, a sledovat denní příjem živin (jako je cukr, vláknina, tuky, kalorie, a dokonce i hydratace). Uživatelé si také budou moci přímo ze svého zápěstí zobrazit rychlý přehled celého dne.

Aplikace MyFitnessPal je k dispozici ke stažení v obchodě Google Play uživatelům s chytrými hodinkami se systémem Wear OS. Zajímavé je, že podobnou funkci mohou již delší dobu využívat majitelé hodinek Apple Watch.

Sledování zdraví je přitom mezi uživateli nositelných zařízení velmi populární a často je jedním z hlavních důvodů, proč se rozhodnou pro pořízení chytrých hodinek. Každá inovace, ať už větší či menší, která usnadňuje sledování zdravotních statistik, je proto vždy dobrým krokem.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.