Foto: se svolením Travel Cat

Annapurna Interactive u příležitosti vydání nové hry Stray představila speciální batoh na přenášení koček

Videoherní svět si netrápí hlavu s výstředními nápady, hráči si tak v minulosti mohli pořídit třeba parfém Resident Evil, tělové mléko Xbox, džíp s motivem Call of Duty či miniledničku Xbox. Nyní přichází další nezvyklý produkt od herního vydavatelského studia – Annapurna Interactive představila značkovou kočičí přepravku v podobě batohu, a to při příležitosti vydání nové adventury Stray.

Vydavatelské studio pochopitelně batoh nenavrhlo samo, ale za tímto účelem se spojilo se značkou doplňků pro domácí mazlíčky Travel Cat. Společně vytvořily limitovanou edici přepravních batohů, kterou oznámily jen několik dní před úterním uvedením hry na PlayStation a PC. Jedná se o verzi batohu Travel Cat s názvem The Fat Cat v neonových a černých barvách inspirovanou kyberpunkovým prostředím hry Stray.

Společnost Travel Cat uvedla, že batoh za 140 dolarů je dostatečně pevný a prodyšný, přičemž je v něm místo pro více než jednu kočku. Součástí nosítka je průhledný nástavec, přes nějž mohou kočky sledovat okolní svět. Samozřejmostí je také klip na vodítko.

Batoh pochopitelně nemusí být určen pouze pro kočky, ale bez problémů jej lze používat i pro malé nebo středně velké psy, případně přenášení věcí. Batoh bude Travel Cat dodávat ve dvou várkách, první 31. srpna a druhou 21. září.

Kolem logické plošinovky Stray vznikl poměrně velký rozruch již od doby, kdy se o ní před několika lety začalo mluvit. A nutno přiznat, že jde o originální hru – hráč se v ní totiž dostane do těla zatoulané kočky, která byla oddělena od své rodiny. Čeká ho cesta dystopickým kyberměstem v doprovodu malého dronu B12, který mimo jiné poslouží ke komunikaci s obyvateli.

Předplatitelé služby PlayStation Plus úrovní Extra a Premium si mohou hru zahrát bez příplatku.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.