Foto: se svolením Apple

Aplikace Outsidify nabízí pokročilou práci s audio nahrávkami přímo v telefonu

Populární výrobce audio gadgetů Bastl právě vydal aplikaci pro iOS s názvem Outsidify, která umožňuje zachytit a transformovat zvuk přímo z reproduktorů a mikrofonu iPhonu. Pomocí této aplikace budou uživatelé moci zkoumat zvuky ve svém okolí a vytvářet pomocí nich jedinečné zvukové stopy, či dokonce skladby.

Zachycené zvuky bude pochopitelně možné dále upravovat pomocí nejrůznějších nástrojů a filtrů. Uživatelé budou moci vytvářet vlastní filtry, a to i za pomoci vlastních úst. Kromě toho bude možné zachytit impulzní odezvy prakticky jakéhokoli prostoru, do něhož se telefon vejde. Integrovaný přehrávač umožňuje přehrávání ve smyčce i nastavení počátečního a koncového bodu. K dispozici je také změna rychlosti či funkce oříznutí.

Co se týče rekordéru, ukládá soubory WAV pro přesunutí do jiných zařízení, opět s nastavitelným počátečním a koncovým bodem. Můžete také přizpůsobit rychlost nahrávek, takže nahrávaná rychlost automaticky odpovídá tempu nastavenému v přehrávači při zachování výšky tónu. Samozřejmostí je také časovač nahrávání.

Outsidify je exkluzivní aplikace pro iOS, která při zakoupení v oficiálním obchodě App Store stojí 6 dolarů. Tato aplikace je navíc pro společnost Bastle dosti jedinečná, protože ta obvykle vyrábí fyzické gadgety, jako je například přenosný syntezátor Kastle.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.