Foto: se svolením Apple

Apple by mohl v červnu uvést na trh mini LED verzi monitoru Studio Display

V rámci akce Peek Performance představila společnost Apple nový externí monitor s názvem Apple Studio Display. Tento nový monitor stojí 1 599 dolarů a nabízí funkce jako 5K displej, antireflexní povrchovou úpravu, čipovou sadu A13 Bionic, 12MP Ultra Wide kameru a mnoho dalšího. Zajímavé však je, že podle analytika Rosse Younga Apple již pracuje na nové verzi Studia Display.

Young konkrétně tvrdí, že Apple v červnu představí novou verzi Display Studia, která se pochlubí technologií mini LED. Uvedl také, že tato informace byla potvrzena z několika zdrojů v dodavatelském řetězci společnosti Apple. Displej by měl být uveden v červnu.

Zdá se také, že výroba nového displeje již byla zahájena a podle Younga je jen otázkou času, kdy Apple novinku oznámí. Je pravděpodobné, že nový displej by se mohl jmenovat Studio Display Pro.

Kromě informací o Studiu Display Pro Young prozradil, že Apple velmi pravděpodobně v červnu představí také nový iMac Pro s Apple Silicon. Zdá se tedy, že podobně jako společnost představila Mac Studio a Studio Display na akci Peek Performance, uvede nové Studio Display Pro a Mac Pro na akci WWDC 2022, které bychom se měli dočkat v červnu letošního roku.

Nicméně nedlouho poté, co Young na Twitteru informoval o novince mini LED Studio Display, analytik společnosti Apple Ming-Chi Kuo zveřejnil tvrzení, že Apple letos neplánuje uvést na trh mini LED produkty. Toto rozhodnutí vysvětluje tím, že jablečná společnost upouští od uvedení mini LED produktů kvůli snižování nákladů. Není tedy vůbec jisté, zda se novinky v červnu skutečně dočkáme.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.