Apple chystá další představení nových produktů, show proběhne už 30. října

Podobně jako konkurenční Samsung, ani Apple v letošním roce nešetří se svými představovacími show a včera oznámil, že 30. října chystá pro své fanoušky odhalení nových produktů. Místem konání celé akce bude tentokrát Brooklyn v New Yorku.

Po zářijové dávce telefonů lze očekávat, že tentokrát se bude Apple věnovat větším zařízením, jako jsou notebooky a tablety. Očekává se tedy odhalení nové generace iPadu Pro, stejně jako aktualizace počítačů Mac. Mottem události je “there’s more in the making,” tedy v překladu „Je v tom něco víc“. Trochu překvapivé je, že událost neproběhne v loni otevřených prostorách divadla Steve Jobse, ale vše se tentokrát odehraje na východním pobřeží. Pro celou událost vytvořili grafici společnosti Apple hned několik originálních vizuálů.

O novém tabletu iPad Pro se hovoří poměrně dlouho, očekává se, že by měl mít, oproti předchozí generaci zeštíhlené rámečky kolem displeje a měl by také podporovat bezpečnostní funkce Face ID rozšířenou o technologii s your-face-is-your-passcode. Předpokládá se, že nový iPad bude k dispozici ve dvou velikostech – 11 a 12,9 palce a port Lightning nahradí USB-C.

Další očekávanou novinkou je nová generace MacBook Air. U něj by se nejvýraznější změny měly odehrát v oblasti displeje, který by měl mít vyšší rozlišení a tenčí rámečky. Spekuluje se také objeví nový malý levný notebook.

Nezbývá než se těšit, na to, co si pro nás Apple nachystal. Třeba se majitelé iPhonů konečně dočkají i bezdrátové nabíječky AirPower, na jejíž oznámení už čekají déle než rok a na zářijové show o ní nepadlo ani slovo.

Zdroj: iphonehacks.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.