Foto: Unspash

Apple M3 MacBook Pro a MacBook Air budou pravděpodobně uvedeny na trh až příští rok

Podle Marka Gurmana z agentury Bloomberg se MacBook Pro M3 společnosti Apple může objevit na začátku roku 2024, přičemž MacBook Air M3 by měl následovat o několik měsíců později. Dříve Gurman předpovídal, že MacBook Air s novým čipem by se mohl dočkat uvedení na trh již v říjnu 2023, nyní ale svoji předpověď změnil a tvrdí, že vydání se dočkáme nejdříve mezi jarem a létem příštího roku.

Podle tohoto leakera jsou 13palcové a 15palcové MacBooky Air M3 nyní ve fázi technických ověřovacích testů (EVT). M3 MacBooky Pro jsou naopak v procesu dále a pomalu se blíží k sériové výrobě. Podle Gurmana 14palcové a 16palcové MacBooky Pro s čipy M3 Pro a M3 Max dospěly do fáze DVT, což je zkratka pro testování ověření konstrukce. Z této fáze přitom vyvozuje přibližný termín uvedení na trh.

Gurmanova zpráva také popírá informace z tohoto víkendu, že Apple tento týden představí nové iPady. Servery Supercharged a 9to5Mac uvedly, že iPad Air a iPad mini dostanou čipové upgrady, přičemž první z nich získá čip M2 a mini přejde na A16 Bionic. Gurman ve své zprávě naopak uvádí, že jakékoli aktualizace tohoto typu jsou možné, ale nedočkáme se jich v dohledné době.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.