Foto: se svolením Apple

Apple na příští rok plánuje tři nové modely Apple Watch a AirPods Pro 2

Na příští rok Apple pravděpodobně chystá žně, co se nositelné elektroniky týče. Podle nedávného úniku se totiž zdá, že se v roce 2022 dočkáme nových Apple Watch SE a také odolné varianty Apple Watch. Známý analytik společnosti Apple Ming-Chi Kuo navíc naznačil, že se možná blíží také oficiální představení nových sluchátek Apple AirPods Pro 2.

Kuo tvrdí, že Apple v příštím roce představí tři nové modely Apple Watch, konkrétně nové Apple Watch Series 8, aktualizovaný model Apple Watch SE a novou odolnou verzi Apple Watch ideální pro sportovce. Kromě toho také naznačil, že Apple konečně vydá dlouho očekávané AirPods Pro 2, a to koncem roku 2022.

Nové AirPods Pro 2 by měly přinést „výrazně lepší“ čip a podle zpráv agentury Bloomberg bychom se u těchto sluchátek měli dočkat také nových senzorů zdravotních funkcí. Velkou změnou pravděpodobně bude také design – konkrétně odstranění stopek, vzhledem by se tak mohly podobat například sluchátkům Beats Studio Buds.

Na druhou stranu o nových modelech Apple Watch toho Kuo mnoho neřekl. Nicméně někteří očekávají, že nové chytré hodinky Apple Watch Series 8 se pochlubí novým senzorem tělesné teploty, který by měl zdokonalit zdravotní a sportovní funkce. Odolný model Apple Watch by měl mít speciální ochranný povrch (který je typický například pro hodinky Casio G-Shock). Vzhledem k pravděpodobné odolnosti proti nárazu, by měla být novinka vhodná i pro extrémní sportovce.

Zdroj: pocketnow.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.