Foto: Apple

Apple ohlásil prezentaci nových produktů, proběhne 20. dubna

V posledních dnech se objevovalo velké množství zpráv o aktivitě společnosti Apple. To je předzvěstí toho, že tato extrémně populární značka něco chystá. A je tomu skutečně tak, všichni fanoušci značky s nakousnutým jablkem si do svých diářů poznamenávají datum 20. dubna spolu se sloganem Spring Loaded. Zajímavé je, že toto datum, které Apple oficiálně potvrdil, prozradil jako první hlasový asistent. Odpověděl totiž na otázku „When is the next Apple event?“ dříve, než bylo datum známé z jiných zdrojů.

Z názvu akce Spring Loaded není jasné, čeho se přesně bude týkat. Spekuluje se o tom, že by vzdušné logo, které je vlastně pouze nakreslenou čárou, mohlo odkazovat k novému stylusu Apple Pencil.

Mezi pravděpodobnými nově představenými produkty bude mimo jiné také nový iPad Pro, který by měl mít podobný design jako loňské modely, avšak měl by jako první zařízení Apple přinést technologii Mini LED displeje. Tyto tablety by také měl pohánět procesor M1, který Apple nedávno úspěšně nasadil do svých počítačů Mac. Další představovanou technologií by měly být sledovače polohy AirTags, které využívají ultraširokopásmovou technologii, která se poprvé objevila ve výbavě iPhonu 11.

S výše zmíněnými produkty se víceméně pevně počítá. Spekuluje se také o tom, že by se mohly objevit nové počítače MacBook Pro a MacBook Air anebo nová generace extrémně populárních sluchátek AirPods. Ve hře je také nová verze Apple TV, která by podporovala obnovovací frekvenci 120 Hz.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.