Apple rozeslal pozvánku na svůj Keynote, nové iPhony představí 10. září

Apple rozeslal pozvánky na svou každoroční akci, na které představí své nové produkty. Uskuteční se tak 10. září a s největší pravděpodobností se na ní dozvíme podrobnosti o nové generaci telefonů iPhone s pořadovým číslem 11. Akce se stejně jako v předchozích letech uskuteční v divadle Steve Jobse v Apple Parku v Kalifornii.

Stejně jako v předchozích letech nemáme přesné informace o tom, co společnost Apple předvede. Určité množství informací ale víme díky únikům a analýzám, které se v minulosti často ukázaly jako pravdivé a přínosné. Podle nich bychom se měly, stejně jako u předchozí generace, dočkat opět třech nových mobilních telefonů.

Očekává se, že pokračovatelé modelů XS a XS Max budou mít, jako první iPhony v historii trojité zadní fotoaparáty. XS by navíc měl v úhlopříčce o něco povyrůst a nově nabídnout 6,1palcový displej. Spekuluje se o tom, že by nové telefony také mohly podporovat obousměrné bezdrátové nabíjení, takže bude možné jejich prostřednictvím nabíjet sluchátka AirPods.

Keynote Applu na konci léta však nebývá zaměřený pouze na mobilní telefony, ale i na další produkty. Spekuluje se o tom, že letos Apple ukáže zcela nový 16palcový MacBook Pro a aktualizaci svého 13palcového počítače. A řeč by také mohla přijít na novou generaci tabletů iPad.

Každopádně to vypadá, že letošní KeyNote Applu bude opravdu velmi bohatá a dočkáme se velkého množství novinek. Krátce po vydání pozvánky začala komunita majitelů zařízení Applu spekulovat o tom, co jí vlastně Apple naznačuje. Nejčastější typy odkazují vzhledem k barevnosti loga k novým barevným variantám iPhonů. Objevily se i názory že se na nových telefonech objeví opět barevné logo Applu, to si však dokážeme, vzhledem k čistému elegantnímu designu, jen těžko představit.

Zdroj:forbes.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.