Apple údajně chystá větší chytré hodinky, nový iPad Pro a nový Mac mini

Apple letos údajně připravuje launch chytrých hodinek Apple Watch s větším displejem, nový tablet iPad Pro a novou verzi počítače Mac mini. Očekává to obvykle velmi dobře informovaný analytik Ming-Chi Kuo.

https://cdn.idropnews.com/wp-content/uploads/2018/07/11144637/new-apple-products-2018.jpgAnalytik nedávno odešel z firmy KGI Securities a začal poskytovat své byznysové předpovědi ohledně nových produktů cupertinského obra klientům společnosti TF Securities. Podle něj Apple pracuje na dvou nových modelech chytrých hodinek Apple Watch, které má představit na podzim. Novinky prý budou mít úhlopříčku 1,57 a 1,78 palců, což by byl přibližně 15% nárůst velikosti oproti současné generaci. Není však jasné, jestli hodinky budou větší fyzicky, nebo se jejich displej zvětší díky zmenšeným rámečkům.

Apple podle něj chystá i aktualizovanou verzi počítače Mac mini, který prý bude mít rychlejší procesor, nicméně o případných dalších upgradech se analytik nezmiňuje. Každopádně od posledního updatu uběhlo tři a půl roku, takže je pravděpodobné, že nová verze přinese po výkonnostní i funkční stránce výraznější vylepšení.

Apple prý také pracuje na dvou nových modelech tabletů iPad Pro, které by měly nabídnout celoobrazovkový design, funkci odemykání obličejem Face ID a obejít se bez tlačítka Home. Budou údajně disponovat úhlopříčkami 11 a 12,9 palců.

Kuo v neposlední řadě očekává, že podložka AirPower pro bezdrátové nabíjení a nová verze bezdrátových sluchátek AirPods se začnou sériově vyrábět ve třetím kvartálu roku, což by naznačovalo, že na scénu vstoupí na podzim.

 

Zdroj: idropnews.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.