Foto: se svolením Bethesda

Bethesda oslaví 10. výročí vydání Skyrimu novou edicí Anniversary Edition

11. listopadu 2021 oslavíme 10. výročí vydání populárního herního titulu The Elder Scrolls V: Skyrim. Toto jubileum ale Bethesda nenechá bez povšimnutí a jako dárek fanouškům nadělí novou edici Skyrimu nesoucí podtitul Anniversary Edition. Ta dorazí právě 11. listopadu.

The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition bude dostupná na PC a konzolích Xbox One, Xbox řady S a X a také PlayStationu 4. V den vydání se dočkáme také next-gen updatu pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. U příležitosti vydání nové edice (tedy zmiňovaného 11. listopadu) se hráči dočkají také bezplatné aktualizace všech verzí Skyrimu, která přinese možnost rybaření, survival mód a nový quest Saints and Seducers.

Jubilejní edice Skyrimu obsahuje plnou hru, jež obsahově přímo navazuje na Speciální edici z roku 2016. Zahrnuje však také tři rozšíření, tedy konkrétně Dawnguard, Hearthfire a Dragonborn. Nabídne také všechna vylepšení, která vyšla se Speciální edicí. Prozatím ale není jasné, zda má tato novější verze vyšší snímkovou frekvenci a lepší grafiku, aby na konzolích současné generace vypadala lépe.

Hra také přinese 500 jinak placených modifikací, jež zahrnují řadu úkolů, dungeonů, bossů, zbraní a kouzel, která budou pro tuto verzi jedinečná. Chybět nebude ani poměrně velká část obsahu z centra Creation Club. Zatím ale stále neznáme některé podrobnosti, hráči si tak budou možná muset ještě počkat na další informace, aby se mohli rozhodnout, zda novinka stojí za koupi.

Nicméně nyní již víme například to, že majitelé Speciální edice se k výroční edici Skyrimu dostanou v rámci blíže nespecifikovaného upgradu, který ale nebude zdarma. Cena však prozatím nebyla zveřejněna.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.