Foto: se svolením CD Projekt RED

Bezplatná aktualizace 2.0 hry Cyberpunk 2077 dorazí 21. září, co přinese?

Dříve než společnost CD Projekt Red vydá netrpělivě očekávané rozšíření Phantom Liberty pro hru Cyberpunk 2077, uvede na trh aktualizaci, která do tohoto akčního RPG přinese rozsáhlé změny. Vývojáři oznámili, že aktualizace 2.0 bude k dispozici od 21. září a bude zdarma pro všechny, kteří již titul vlastní. Tento patch přidává nové dovednosti a výhody. Přepracovává policejní systém světa, takže bude fungovat na základě toho, co vývojáři popisují jako „jasná a jednoduchá pravidla“.

Trestná činnost je ve hře sankciována. Policisté jdou po všech hráčích, kteří poruší zákon. Rozhraní hry nyní bude ukazovat, jak pravděpodobné je, že po hráči půjdou policisté, a to prostřednictvím systému Heat na obrazovce. Ti, kteří dosáhnou maximální úrovně Heat (5 hvězdiček), čeká nevyhnutelné setkání s minibossem Maxem Tackem. Pokud se rozhodnou před úřady utíkat, dostanou se do automobilových honiček a zátarasů, z nichž bude obtížné se dostat.

Aktualizace 2.0 hráčům přináší také nové způsoby likvidace nepřátel z jejich vozidla. Mohou střílet ze zbraní ze zadní části motocyklu, přes čelní sklo auta nebo z jeho bočního okna. Mohou také používat nové zbraně pro některá auta. NetrunneřI mohou krást auta svých nepřátel a nechat je vybuchovat. Kromě toho všeho aktualizace přináší také vylepšení uživatelského rozhraní a UX, novou kořist, změny v craftingu a nové radiostanice.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty naopak do hry přidává zcela nový příběh, postavy (včetně jedné po vzoru Idrise Elby) a úkoly. K dispozici bude 26. září a hráče bude stát 30 dolarů.

Zdroj: engadget.com