Zdroj: twitter.com

BioWare připravuje novou hru, s největší pravděpodobností půjde o pokračování série Mass Effect

Vývojářská společnost BioWare na začátku března zveřejnila nový inzerát nabídek práce, velmi pravděpodobně plánuje pracovat na nové hře, která by měla vycházet z jedné z nejúspěšnějších franšíz společnosti. Tato teorie je o to pravděpodobnější, že na pozice jsou poptáváni lidé, kteří mají zkušenosti s „vývojem, laděním a optimalizací AAA multiplayerových her pro PC nebo herní konzole“.

Velmi nepravděpodobné je přitom to, že by šlo o pokračování posledního herního titulu Anthem, který mezi fanoušky naprosto propadl. Rovnou můžeme také vyloučit, že by mělo jít o nadcházející a již ohlášený titul Dragon Age 4. EA totiž potvrdila, že tato hra se již vyvíjí – nedává tedy smysl, že by společnost vypisovala výběrové řízení již za chodu.

Vylučovací metodou lze proto dospět k jediné možné sérii: Mass Effect. Kromě výběrového řízení na pokračování oblíbené série poukázalo i vícero náznaků z posledních měsíců. Zdá se proto, že studio BioWare již zahájilo přípravné práce na novém titulu hráčsky velmi oblíbené sci-fi RPG franšízy s producentem Mikem Gamblem (který má na svém kontě jak populární trilogii, tak i méně oblíbený Mass Effect: Andromeda).

Tomu, že půjde o nesporný fakt, hraje do karet i to, že sám Mike Gamble na svém Twitteru potvrdil, že je vedoucím projektu nového, ale prozatím neohlášeného titulu BioWare. Někteří zaměstnanci této společnosti přitom sami v posledních několika letech mluvili o tom, že Mass Effect rozhodně nekončí. Pokud tyto informace vezmeme v potaz, tak nám nemůže vyjít nic jiného.

Jak ale bude nové pojetí Mass Effect vypadat a zda bude navazovat na Andromedu, naváže na původní trilogii, nebo se stane začátkem nové ságy, můžeme prozatím pouze spekulovat.

Zdroj: ladbible.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.