Blomberg nabízí pohled do Divadla Steva Jobse

Už jen šest dní zbývá do představení nových produktů firmy Apple. Tato událost bude zároveň otevřením nového objektu Divadla Steva Jobse, umístěného nedaleko kampusu Apple Park, který by se měl stát novým sídlem společnosti.

Aby se měli fanoušci Applu na co těšit, zveřejnila dnes agentura Blomberg schéma budovy divadla a několik nových informací o ní.

https://cdn.macrumors.com/article-new/2017/09/apple-park-internals.jpg

 

 

 

 

 

Divadlo je postavené na vyvýšeném terénu a nabízí tak z jedné strany panoramatický výhled na budovu Apple Parku. Nadzemní budova divadla má kruhový půdorys a jeho vnější stěny jsou skleněné. Tato kulatá budova je jen uvítací síní, hlavní část divadla je skryta pod zemí.

Do prvního podzemního patra mohou návštěvníci sestoupit po jednom ze dvou zakřivených schodišť nebo využít dvou rotačních výtahů. Z prvního nadzemního patra bude přístup do hlediště, které pojme až 1000 diváků.

Součástí budovy bude prý i několik tajných místností, takže část prostoru zůstane návštěvníkům při prvním průchodu skryta. Až se budou vracet z produktové prezentace, část zdi se pootočí a odhalí se místnost, ve které bude možné jednotlivé produkty přímo vyzkoušet.

Zdroj: macrumors.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.