Zdroj: pikist.com

Blomberg prorokuje, že Apple představí čtyři nové iPhony

Se začátkem školního roku se přiblížila i každoroční největší událost pro všechny fanoušky produktů společnosti Apple – oznámení nových iPhonů. Ty čeká v letošním roce razantní změna, protože by měly přinést podporu sítí 5G.

Podle nejnovějších poznatků, které přináší dobře informované zdroje agentury Bloomberg se v letošním roce můžeme těšit hned na čtyři nové telefony iPhone a všechny s podporou 5G sítí. Dva základní modely budou mít podle jejích informací displej s úhlopříčkou 5,4 a 6,1 palce, modely Pro potom 6,1 a 6,7 palců. Pokud se potvrdí posledně jmenovaný údaj, znamenalo by to, že se bude jednat o největší iPhone v historii.

Zásadně by se neměl posunout design telefonů, všechny by ale měly mít OLED displej s důrazem na přesné zobrazení barev. Okraje telefonů budou hliníkové (u levnějších modelů) nebo ocelové (u těch dražších).

Apple údajně informoval dodavatele, že hodlá v této generaci vyrobit 75 milionů telefonů s podporou 5G. Předpokládá tedy, že i přes pandemii se budou jeho telefony dobře prodávat. Apple už dříve avizoval, že představení letošních iPhonů přijde o něco později než loni.

Bloomberg dodává, že kromě iPhonů bychom se mohli dočkat také nových chytrých hodinek a také levnějšího chytrého náramku určeného především sportovcům. Spekuluje se také o novém levnějším chytrém reproduktoru HomePod a nových sluchátkách. Každopádně to vypadá, že se v letošním roce máme od Applu opravdu na co těšit.

Zdroj: bloomberg.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.