Bose SoundLink Micro přináší dobrý zvuk na cesty i do nepohody

Společnost Bose, která je známým výrobcem špičkových audiozařízení, uvádí na trh zatím svůj nejmenší přenosný reproduktor určený pro použití v extrémních podmínkách. Nese označení SoundLink Micro a jeho rozměry jsou skutečně malé. Má jednoduchý design, který využívá tvaru čtverce o hraně 10 cm, který má zaoblené rohy. Je 3,5 cm silný a celkově váží 290 gramů. Díky pevnému klipsu se dá chytit na kolo, opasek nebo na batoh.

Aby jej bylo možné na cestách a venku využít naplno, zapracoval společnost Bose na jeho odolnosti. Ta nese označení IPX7 a zaručí, že reproduktoru nevadí ani úplné ponoření do vody, jemné částice jako je například písek na pláži ani nízké nebo vysoké teploty. Navíc je konstrukce reproduktoru řešena tak, aby byl maximálně chráněný proti pádům. Díky tomu si uživatelé mohou hudbu užívat na plážové party, zasněžených svazích hor nebo třeba doma v koupelně.

Výrobce garantuje výdrž baterie až po dobu 6 hodin, což je pro venkovní party nebo výlet dostačující. Kromě technologie Bluetooth dokáže reproduktor také komunikovat prostřednictvím NFC a je možné jej také ovládat virtuálními asistenty Siri nebo Google.

Značka Bose je synonymem kvalitního zvuku a i tento malý reproduktor to potvrzuje. Navíc, díky technologii Bose Connect, je možné propojit pár těchto reproduktorů a získat tak velice kvalitní stereo zvuk nebo nechat oba reproduktory přehrávat stejnou hudbu a ozvučit tak doma dvě místnosti.

Reproduktor je dodáván ve třech barevných variantách černé, půlnoční modré a oranžové. Na evropském trhu by se měl objevit během podzimu, o jeho dostupnosti v ČR zatím podrobnosti známy nejsou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.