Foto: se svolením CD Projekt Red

Brzy vyjde Cyberpunk 2077 pro next-gen konzole, majitelé PS4 a Xbox One jej získají zdarma

Společnost CD Projekt Red brzy vydá verzi hry Cyberpunk 2077 pro PlayStation 5 a Xbox X/S. Tato událost je naplánována na první čtvrtletí příštího roku. Jde o oficiální vyjádření společnosti, můžeme s tím tedy počítat. Vydání bylo původně naplánováno již na konec roku 2021, nicméně v říjnu byl oznámen odklad právě na začátek roku 2022.

CD Projekt také potvrdil, že uživatelé, kteří si hru zakoupili na PlayStation 4 nebo Xbox One, získají aktualizaci pro next-gen zdarma. „Vzhledem k tomu, že hru je nyní možné hrát na systémech současné generace konzolí díky zpětné kompatibilitě, každý, kdo hru vlastní na některé z konzolí, získá aktualizaci zdarma,“ uvedlo studio.

Pokud navíc Cyberpunk 2077 ještě nemáte, můžete si ho nyní koupit v obchodech PlayStation a Microsoft Store aktuálně se slevou 50 procent.

Ačkoli Cyberpunk 2077 neměl dobrý start a jeho vydání doprovázely rozporuplné pocity a často i otevřené zklamání, studio CD Projekt stále věří v jeho úspěch. To uvedl přímo prezident společnosti CDPR Adam Kiciński pro deník Rzeczpospolita.

„Cyberpunk 2077 je největším, nejambicióznějším a rozhodně nejkomplikovanějším projektem v naší 27leté historii,“ nechal se slyšet. A ačkoli Kiciński přiznal, že vývoj této hry přinesl řadu výzev i rizik a ne vše dopadlo ideálně, do budoucna dojde k řadě vylepšení, která z ní učiní velmi dobrou hru, na kterou budou hráči ještě dlouho vzpomínat.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.