Zdroj: blog.playstation.com

Červnová nabídka služby PlayStation Plus poprvé zahrnuje hry pro PS VR2

Společnost Sony odhalila nabídku her, které si předplatitelé služby PlayStation Plus mohou v červnu přidat do své knihovny. Zajímavé je, že to bude poprvé, co hráči získají přístup k titulům pro soupravu PS VR2 prostřednictvím předplatného Premium.

Jako první si budou moci předplatitelé všech úrovní pořídit SpongeBob Squarepants: The Cosmic Shake, Streets of Rage 4 a solidní wrestlingovou hru AEW Fight Forever, a to od 4. června, přičemž přístup si zachovají, dokud bude jejich členství ve službě PS Plus aktivní. Ti, kdo mají tarif Premium a náhlavní soupravu PS VR2, si budou moci zahrát Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, Walkabout Mini Golf, Synth Riders, Before Your Eyes a The Walking Dead: Saints & Sinners (Chapters 1 & 2) bez dalších poplatků od 6. června. Prémioví členové se také mohou od 11. června ponořit do her pro PS2 Tomb Raider Legend, Star Wars: The Clone Wars a Sly Cooper and the Thievius Raccoonus.

Kromě toho bude společnost Sony v následujících týdnech postupně přinášet do katalogu PS Plus pro členy Extra a Premium další nabídky. Dredge, jedna z výrazných nezávislých her loňského roku, se do nabídky zařadí 29. května. K dispozici budou také hry Lego Marvel Super Heroes 2 (31. května), Cricket 24 (5. června) a Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition (7. června). Další přírůstky do katalogu her budou brzy zveřejněny.

Výprodej v rámci akce Days of Play společnosti Sony začne 29. května a potrvá dva týdny. Bude zahrnovat slevy na PlayStation 5 a PS VR2 (s ročním předplatným Netflix Premium pro členy PS Plus), slevy na tarify PS Plus pro nováčky a spoustu nabídek na digitální hry, včetně 24hodinových bleskových prodejů.

Zdroj: engadget.com