Foto: Unsplash

ChatGPT nyní nově pomáhá vyhledávat nemovitosti

Společnost Zillow oznámila spuštění nového pluginu pro ChatGPT. Jmenuje se ChatGPT plug-in, a pokud jej povolíte, budete moci tuto umělou inteligenci využít k vyhledání nemovitosti pro koupi či pronájem, a to podle vašich kritérií (jako je lokalita, cena či počet pokojů). ChatGPT se pak ponoří do databáze Zillow a ukáže výsledky, které odpovídají vašemu zadání.

Zásuvný modul je prozatím k dispozici pouze pro omezený počet uživatelů ChatGPT, nicméně do budoucna se počítá s širším přístupem.

„Generativní umělá inteligence mění způsob, jakým lidé vyhledávají informace,“ uvádí se v prohlášení technického ředitele společnosti Zillow Davida Beitela. „Chápeme její obrovský potenciál a těšíme se, že v budoucnu vyvineme další technologické inovace s technologií od OpenAI.“

Toto oznámení přichází jen několik měsíců poté, co společnost Zillow spustila vlastní funkci vyhledávání v přirozeném jazyce, jež umožňuje nakupujícím zadávat konverzační fráze do vyhledávacího řádku na webových stránkách a získávat výsledky. Společnost Zillow se tehdy pochlubila, že je prvním velkým tržištěm nemovitostí, které tento druh vyhledávání s využitím umělé inteligence zavedlo.

Lze očekávat, že toto nové využití ChatGPT povede k několika velmi zábavným chybám, kdy možná někteří z uživatelů přesvědčí umělou inteligenci, aby jim nabídla k prodeji jejich vlastní dům, Bílý dům nebo něco jiného nesmyslného.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.