Foto: se svolením LG

Nová chladnička od LG má dveře měnící barvu a vestavěný reproduktor

Společnost LG se chystá na letošním veletrhu IFA 2022 představit chladničku MoodUP, která má dveře s LED diodami měnícími barvu. Barvy můžete měnit za pomoci aplikace ThinkQ od LG nebo poklepáním na dveře chladničky. Můžete si vybrat z 22 barev pro horní panel dveří a 19 barev pro panel spodní. Technologie MoodUP společnosti LG poté umožní uživatelům vytvořit vlastní personalizované schéma barev.

LED Panely budou opakovaně blikat, pokud necháte dveře otevřené příliš dlouho, nebo budou blikat na uvítanou, když se ke chladničce někdo přiblíží. Dvířka mrazničky budou také v noci jasněji svítit, aby pomohly půlnočním mlsounům najít a otevřít je. Když jsou LED panely vypnuté, chladnička má klasickou šedou a bílou barvu.

Chladnička je také vybavena vestavěným reproduktorem Bluetooth, který lze připojit k mobilním zařízením nebo počítačům. Reproduktor může přehrávat skladby z LG Music Collection, a dokonce můžete nechat LED panely měnit barvy synchronizovaně s přehrávanou hudbou.

Detailů o samotné chladničce není moc, ale vypadá to, že LG má v nabídce jak široký čtyřdveřový model, tak běžnou jednodveřovou verzi se dvěma mrazicími přihrádkami. Na několika PR fotografiích se zdá, že chladnička obsahuje i technologii “InstaView”, ale společnost LG se o ní v tiskové zprávě nezmínila. Jaká bude cena chladničky, se zatím ještě neví.

Zdroj: www.engadget.com