Chytrý reproduktor Sonos One

Vychutnejte si kvalitní a bohatý prostorový zvuk od inteligentního reproduktoru s hlasovým ovládáním. Sonos One je reproduktor, který tvoří budoucnost hudby. Bezdrátově se spojí s reproduktory Sonos v dalších místnostech a umožní vám tak neomezeně rozšiřovat systém domácího zvuku. Snadno si vychutnáte různou hudbu v každé místnosti zvlášť, anebo stejnou písní ozvučíte všechny místnosti najednou. Impozantní černá nebo bílá barva, hladká matná povrchová úprava a odolná kovová mřížka se hodí do každého pokoje.

Reproduktor je vhodný kamkoli. Připevníte jej na stěnu, strop nebo jiný stojan. Díky své kompaktní velikosti je také ideální do knihovny, na polici a do malých prostorů. Je navržen tak, aby byl maximálně odolný a použitelný i na místech, kam jiné reproduktory nemůžou. Třeba do kuchyně, koupelny nebo na venkovní terasy.

Sonos přináší zvuk v té nejlepší kvalitě, snadnou ovladatelnost a elegantní design. Kompaktní bezdrátové reproduktory nabízejí mohutný zvuk s hlubokými basy a křišťálově čistými výškami. Všechna zařízení lze snadno propojit pomocí Wi-Fi a mobilní aplikace.

Sonos One má pečlivě vyladěnou jedinečnou akustickou architekturu. Spárujte dva reproduktory Sonos společně v jedné místnosti pro parádní stereofonní zvuk a přidejte Sonos SUB pro hluboké basy. Sonos BEAM spolu s dalšími reproduktory vytvoří epický bezdrátový prostorový zvuk domácího kina.

Sonos One lehce spustíte a ovládáte hlasem. Pomocí hlasu a aplikace Sonos můžete ovládat a spravovat celou svou hudební knihovnu z jednoho místa. K dispozici je Spotify, Google Music, Amazon Music, Pandora, Apple Music, rádio, podcasty a dalších 80 hudebních služeb. Sonos One spolupracuje s hlasovými službami Amazon Alexa a Google Assistant. Hlasové ovládání se výborně hodí například tehdy, když si chcete pustit hudbu k vaření a máte plné ruce nebo se zrovna sprchujete, případně ukládáte děti ke spánku a chcete jim pustit ukolébavku na dobrou noc. Aplikaci Alexa můžete přikázat, aby spustila požadovanou skladbu, zesílila či zeslabila zvuk a mnoho dalšího. (Ovládání hlasem v češtině není podporováno.)

Díky světelné LED kontrolce máte přehled, kdy je mikrofon reproduktoru aktivní. Technologie Sonos One je navržena s mimořádným důrazem na bezpečí. Nemusíte se tak obávat, že by poslouchal někdo další.

V neposlední řadě reproduktor přináší jednoduchý způsob, jak vyladit zvuk k dokonalosti. Technologie Trueplay umožňuje snadnou kalibraci zvuku podle prostoru, ve kterém je přehrávač umístěn, a to pomocí iPhonu nebo iPadu.

Sonos One (v bílé či černé barvě)lze koupit na webu výrobce a v obchodech www.istyle.cz, www.alza.cz, www.mall.cz,www.datart.cza u vybraných prémiových prodejců za doporučenou maloobchodní cenu 5 990 Kč. Více na www.sonos.com.

Zdroj: tisková zpráva

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.