Foto: se svolením Colorware

Colorware vás s tužkou Apple Pencil číslo 2 vrátí zpět na základní školu

Společnost Colorware v průběhu let pomalovala již mnoho předmětů – od iPhonu 3G a dalších modelů iPhone i jiné elektroniky až po novou Apple tužku. Limitovaná edice Apple Number 2 Pencil (Apple tužka číslo 2) přeměňuje stylus Apple 2. generace na napodobeninu standardní tužky HB #2 – jediné, co chybí, jsou stopy po žvýkání na gumě.

,,Co ji [tužku] odlišuje od ostatních? K iPadu se připojí během chvilky, bez problémů se nabíjí a poskytuje přesnost, která je tak akorát,” uvádí společnost na stránce produktu. ,,[Apple Number 2 Pencil] je stylizovana podle známé tužky, kterou všichni známe, a vylepšená pro dnešní technologie. Není jen chytrá, ale také chytře vypadá.” (Připomínáme, že Apple Pencil 2. generace nabízí podle Applu funkce jako ,,přesnost na pixel, citlivost na náklon i tlak a nepoznatelné zpoždění”).

,,Nejde jen o to mít kus technologie, jde o to mít u sebe symbol jedinečnosti, který promluví dřív než vy,” popisuje svůj statement kousek společnost Colorware.

Nová Apple Number 2 Pencil od Colorwaru ale není levná záležitost – designový stylus stojí přibližně 5 tisíc korun (resp. 215 amerických dolarů), což je o 3 200 korun (136 dolarů) více než Apple Pencil 2. generace, který v současnosti v USA stojí zhruba 1 800 korun (79 dolarů). Přesto je nepopiratelně rozkošná a mohla by být skvělým dárkem pro umělce s iPadem, jak komentuje magazín Engadget.

Zdroj: engadget.com