Cooler Master představil svou první myš zaměřenou na MMO hry

Společnost Cooler Master uvádí do prodeje svou první herní myš specializovanou na MMO tituly MM830. Chlubí se např. integrovaným D-padem, známým z konzolí, nebo OLED displejem.

http://www.coolermaster.com/peripheral/mice/mm830/Myš s rozměry 82,2 x 130,1 x 43,4 mm a hmotností 162 g dostala do vínku 32bitový ARM procesor, podle výrobce superpřesný optický snímač Pixart 3360 s citlivostí (rozlišením) 100–24000 DPI, dobu odezvy 1 ms nebo spínače tlačítek od firmy Omron s životností až 20 milionů kliknutí. Navíc levé a pravé tlačítko je vyrobeno z odolného PBT plastu a scrolovací tlačítko je vybaveno japonským ALPS enkodérem pro maximální přesnost a minimální zadrhávání.

Dále nabízí 8 programovatelných tlačítek, včetně těch na D-padu, který si našel místo na levé straně na místě palce a nahrazuje 4 programovatelná tlačítka, OLED displej s rozlišením 96×24 sloužící k zobrazování např. citlivosti, rychlosti komunikace počítače s myší, využití CPU, GPU nebo RAM či 5 programovatelných profilů (ty displej také zobrazuje). V neposlední řadě je tu dynamické čtyřzónové RGB podsvícení.

Myš je dostupná již nyní a prodává se za 80 dolarů.

 

Zdroj: coolermaster.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.