Zdroj: counter-strike.net

Counter-Strike: Global Offensive se dočkal oficiálního rozšíření Operation Broken Fang, nová mapa nás zavede do Prahy

Multiplayerová akce Counter Strike se již téměř dvacet let drží na čele žebříčku obliby hráčů. Původní mód pro hru Half-Life se dočkal několika samostatných verzí a jejich tvůrci na hře stále pracují. Důkazem je i nejnovější rozšíření Operation Broken Fang, které přináší velké množství novinek.

Základem je mód Broken Fang, který bude dostupný těm, kdo si zaplatí Broken Fang Pass. Tento mód pracuje se základním rozdělením 5v5. Před startem hry si ale týmy mohou vetovacím způsobem vybrat, na kterých mapách nechtějí hrát. Podobným způsobem se mapy vybírají při profesionálních zápasech.

Dalším novým módem, který je dostupný všem, je Retakes. Jedná se o mód, který simuluje situaci po položení bomby. Hráči se objeví na různých místech mapy a místo nákupu si vybírají z celých balíčků vybavení, které mají zdarma. Dále všechno probíhá jako v klasické hře CT, tedy někteří se snaží najít a zneškodnit bombu, teroristé ji chtějí naopak ochránit a nechat vybuchnout.

České hráče jistě potěší mapa Guard pro mód Brother in Arms, tedy 2v2. Tato nevelká mapa je inspirovaná pražským nábřežím, nese mimo jiné i česká jména ulic nebo výhled na Karlův most a Pražský hrad. Kromě této mapy do stejného módu přibyla také mapa Elysion.

Další novou mapou (tentokrát 5v5) je Ancient inspirovaný mapou Aztec. Do oficiální sbírky se pak přesunuly komunitní mapy Engage – mapa s bombou inspirovaná továrnou na automobily a Apollo, v níž zachraňuje protiterostická jednotka rukojmí.

Ze systémových novinek se hráči mohou těšit na detailnější přehled statistik a také pingovací systémDanger Zone, který bude nyní dostupný ve všech módech hry.

Zdroj: counter-strike.net/brokenfang

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.