Zdroj: flickr.com

Cyberpunk 2077 hlásí další zpoždění, vyjde až v listopadu letošního roku

Asi nejočekávanější hra letošního roku, Cyberpunk 2077 od tvůrců legendárního Zaklínače, nabírá další zpoždění. Jeho druhé odložení hlásí, že se jej místo v září dočkáme až 19. listopadu. Konec podzimu roku 2020 tak bude mimořádně hutný, co se herních událostí týče. Těsně před Vánoci totiž vyjdou nové generace konzolí Xbox a PlayStation. Je možné, že i nový hardware, který představí hru v plné kráse, je jedním z důvodů, proč se studio CD Projekt odhodlalo ke druhému odkladu, jedná se však o pouhý nepodložený odhad.

Hlavním důvodem však bude pravděpodobně epidemie Covid-19, která zastavila práci téměř ve všech odvětvích lidské činnosti včetně vývoje počítačových her, a ačkoliv vývojáři na titulu intenzivně pracovali z domova, nebude možné jej v daném termínu vydat v dostatečně dobrém technickém stavu. Veškerý herní obsah by měl být hotový a nyní probíhá intenzivní testování. Vybalancování hratelnosti a odstranění drobných chyb a nepřesností není v tak veliké hře, jakou Cyberpunk 2077 bude, vůbec jednoduché a je mu potřeba věnovat dostatek času.

Hra je velmi očekávaná především díky vidině propracovaného herního světa a příběhu, jenž se v něm odehrává. Všechny aspekty vyprávění, včetně mnoha možností řešení, by podle autorů měly být na ještě vyšší úrovni, než v případě třetího Zaklínače.

Ze hry jsme doposud viděli několik hratelných ukázek, které slibují opravdu bohatý herní zážitek. Více podrobností o hře bychom se měli dozvědět už poměrně brzy v rámci události „Night City Wire“, jež proběhne 25. června.

Zdroj: rockpapershotgun.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.