Foto: se svolením Bandai Namco Ent.

Další bojová videohra z legendární série Tekken bude uvedena začátkem roku 2024

Fanoušci bojových her měli letos žně. Uvedeny byly hry jako Street Fighter 6, Mortal Kombat 1 a Guilty Gear Strive. A jinak tomu nebude ani v následujících měsících, tedy minimálně do začátku roku 2024. Japonské vydavatelství videoher Bandai Namco na veletrhu Gamescom 2023 oznámilo, že již osmé (resp. desáté) vydání legendární hry Tekken se svého uvedení na PC, PS5 a Xbox Series X/S dočká 26. ledna 2024. Dnes se otevřela možnost pro předobjednání hry.

Hra obsahuje od základu vytvořené modely postav ve vysokém rozlišení s vysoce věrnou kůží a vlasy, s realisticky ztvárněnými svaly, které se mění, aby odrážely pohyby postavy,” představila hru společnost Bandai Namco. Série Tekken drží rekord v podobě nejdéle trvajícího příběhu v rámci videoherní série. Stejně jako bylo zmíněno v závěrečném dialogu hry Tekken 7, i tento nový díl se zaměří na souboj otce a syna mezi Kazuyou Mishimou a Jinem Kazamou.”

Desátý díl dlouholeté série bude obsahovat 32 unikátních bojovníků, včetně maskovaného bojovníka Kinga. V nejnovějším traileru, který naleznete pod článkem, stojí, že hra Tekken 8 představuje začátek nové Tekken ságy”, zatímco dlouholetý antagonista série Heihachi Mishima je mrtvý.

Tekken 8 také představí zbrusu nový režim pro jednoho hráče s názvem Arcade Quest. Vytvoříte si postavu, se kterou budete moci chodit do virtuální herny a účastnit se turnajů Tekken. To vše vypadá velmi meta”.

Zdroj: engadget.com, bandainamcoent.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.