Foto: Unsplash

Další PlayStation State of Play od Sony se koná už dnes 30. května

Začátkem června nás čeká veletrh E3, Summer Game Fest, Ubisoft Forward a Nintendo Direct. Společnost Sony má však před všemi těmito akcemi náskok a již na dnešek naplánovala akci PlayStation State of Play. Začíná v 18 hodin našeho času a sledovat ji můžete na YouTube, Twitchi a TikToku.

Zajímavé je, že se společnost Sony rozhodla nepoužít značku PlayStation Showcase, kterou obvykle volí při svém každoročním streamu koncem května. Sony prozatím neoznámila mnoho her pro PlayStation, takže se to bude snažit dohnat právě v rámci této akce. Stream bude trvat přes 30 minut a představí 14 titulů, které se chystají na PS5 a PS VR2. Jeho součástí budou i některé hry od studia PlayStation Studios, které dorazí ještě letos.

Nebylo by překvapením, kdyby se v něm objevila hra Wolverine od Insomniacu. Podle dostupných informací by se mohl objevit i remake Silent Hill 2 (i když ten si Konami možná schová na vlastní akci Silent Hill Transmission, která bude následovat po State of Play v 19:00 hodin).

Doufáme, že Sony konečně oznámí Ghost of Tsushima 2. Téměř jistě se dočkáme představení her Fairgame$ od Havenu a Concord od Firewalku. Nemělo by chybět také rozšíření The Final Shape od Bungie, které uzavře ságu Light and Darkness z Destiny 2. Zprávy naznačují, že se chystá nová hra Astro od týmu Asobi.

Víme, že Guerrilla pracuje na dalších hrách z univerza Horizon, a hovoří se i o Lego spinoffu. Sony má spoustu dalších studií, která pracují na neoznámených projektech, včetně Housemarque, Bluepoint, Santa Monica Studio, Bend, Media Molecule a samozřejmě Naughty Dog. Je proto možné, že budeme mile překvapeni.

Zdroj: engadget.com