Dell Precision slaví 20 let a uvádí na trh nové produkty

Společnost Dell slaví 20 let od startu produktové řady Dell Precision a oznámila novinky ve svém portfoliu. Jedná se o nové pevné počítače Dell Precision, notebook Dell Precision 5520 a grafický tablet Dell Canvas.

Nové pracovní stanice jsou celkem 4 a vyznačují se designovým zpracováním šasi, které je navíc výborně odvětráno. O plynulý chod počítačů se starají procesory Intel Xenon a grafické karty Nvidia a Radeon. Výkon těchto počítačů by měl bez problémů zvládnout nejnáročnější aplikace, stejně jako virtuální realitu. Tři představené stanice mají case typu tower určený pro pevné stolní počítače, čtvrtou je Dell Precision 7920 Rack, která je vytvořena pro přenosné použití.

Dell Precision 5520 je tenkým notebookem s úhlopříčkou 15,6 palců, který pohání procesor Intel 7 generace. Notebook také nabízí profesionální grafickou kartu NVIDIA Quadro a až 2TB uložiště. On stejně jako pevné pracovní stanice má certifikát ISV pro užívání profesionálního softwaru.

Posledním zařízením, které nově Dell uvedl na trh je grafický tablet Dell Canvas 27 určený pro digitální umělce. Ten potěší především svým 27 palcovým displejem a věrným podáním barev.