Foto: Ginsor

Destiny 2 a Fortnite údajně čeká crossover

Fortnite je mimo jiné jedinečný tím, že v sobě spojuje prvky z řady oblastí zábavního průmyslu. Nyní se ale zdá, že naopak zasáhne do jiného univerza, a to do Destiny 2. Společnost Bungie se totiž pravděpodobně chystá do Destiny 2 přidat skiny z Fortnite.

Poté, co leaker MidaRado o víkendu teasoval potenciální propojení s Destiny 2, Ginsor (známý dataminer Destiny) potvrdil crossover obrázkem, který zobrazuje několik klasických Fortnite skinů v Destiny 2. Tento screenshot pravděpodobně pochází přímo ze stránek Bungie a konkrétně ukazuje titanové brnění, které vypadá velmi podobně jako skin Black Knight, který bylo původně možné získat v druhé sezóně Fortnite. Podobně Warlock z Destiny je zobrazen s maskou Drift Mask, jež se nápadně podobná skinům z Fortnite, a Hunter vypadá velmi podobně jako skin Omega.

Není jasné, jak budou moci hráči Destiny 2 tyto Fortnite skiny získat, ani kdy se do hry dostanou. Je ale více než pravděpodobné, že tyto skiny budou v Destiny 2 univerzální, a hráči je tak budou moci použít na libovolné brnění a přizpůsobit si postavy. Ukazuje se také, že by Fortnite mohl dostat i vlastní skiny Destiny, a existuje spousta postav, které by Bungie mohlo potenciálně umístit do světa Fortnite.

Tento crossoverový únik přichází jen chvíli předtím, než Bungie odhalí 18. sezónu Destiny 2 a další velké rozšíření série Lightfall. Toho se dočkáme již zítra 23. srpna.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.