Zdroj: pxhere.com

Díky úniku víme, jak bude vypadat displej hodinek Samsung Galaxy Watch 3

Zdá se, že léto přinese fanouškům produktů společnosti Samsung celou řadu důvodů k radosti. Těšit se můžeme na novou vlajkovou loď řady Note, spekuluje se také o druhém modelu skládacího Foldu. Nyní se na internetu objevila zpráva také o tom, že Samsung chystá nové chytré hodinky Galaxy Watch 3.

A díky korejskému webu Naver víme, jak by mohl vypadat jejich displej a také známe některé podrobnosti ohledně vlastností a funkcí hodinek. Podle informací webu, které získal od zdroje z certifikačního úřadu, budou hodinky k dispozici minimálně ve dvou verzích lišících se vzhledem. Jedna z nich má rámeček ciferníku vroubkovaný, druhá pak hladký. V obou případech je rámeček otočný a slouží jako hlavní ovládací prvek hodinek.

https://blog.naver.com/kbc20000/222003266372
Zdroj: blog.naver.com

Podle informací serveru Sammobile budou hodiny různě velké a nabídnou 1,2 a 1,4 palcový displej. Hlavními použitými materiály bude nerezová ocel a titan. Hodinky budou mít operační paměť 1GB a až 8GB úložného prostoru pro uživatelská data a aplikace.

Stejně jako ostatní hodinky Galaxy bude Galaxy Watch 3 používat operační systém Samsung Tizen OS. Kromě standardních funkcí nabídnou také akcelerometr, barometr a také podporu EKG a měření krevního tlaku. Zajímavý je také název hodinek, protože Samsung přeskočil číslovku 2, respektive použil ji u hodinek Galaxy Watch Active 2.

Nových hodinek se pravděpodobně dočkáme na konci srpna na avizované show. Samsung na ní představí celou řadu svých produktů.

Zdroje: gizmodo.com, naver.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.