Zdroj: techniknews.net

DJI chystá vydání dronu Mavic 3, prozradil to únik

Již delší dobu se komunitou fanoušků dronových technologií šíří zvěsti o tom, že společnost DJI chystá pokračování populární řady dronů Mavic s pořadovým číslem 3. Ačkoliv se, vzhledem k úspěchu této série, jednalo o logickou úvahu, stále nebylo jisté, že dron má opravdu vyjít. Nyní je zpráva potvrzená, a to prostřednictvím úniků obrázků dronu, které zveřejnilo nezávisle na sobě několik serverů. Díky nim jsme se dozvěděli, jak bude dron vypadat (téměř ze všech úhlů) a také jsme zjistili, že při svém vydání bude k dispozici ve třech variantách výbavy.

Od svého předchůdce by se novinka měla lišit vyšší výdrží baterie s nabíjením přes USB-C. Fotografickou výbavu dronu bude tvořit dvojice fotoaparátů. Jeden hlavní nabídne širokoúhlý záběr s Four Thirds čipem, druhý doplňkový potom přinese teleobjektiv pro zaměření na konkrétní objekt.

Samotný dron bude z hlediska většiny hardwarové výbavy v baleních stejný, lišit se budou pouze výbavou. Kromě samotného dronu, bude k dispozici Fly More Combo a také Cine Edition. Poslední jmenovaná exkluzivní edice nabídne lepší dálkové ovládání opatřené vlastním displejem, více baterií i náhradní vrtuli. Cine Edition by měla nabídnout podporu kodeku ProRes, který byl představen spolu s novými iPhony. Tento model by měl nabízet také 1TB prostor pro ukládání videí namísto běžných 8GB.

Dron Mavic by měl vyjít 5. listopadu a cena základního modelu by se měla pohybovat okolo 1 600 dolarů.

Zdroj: techniknews.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.