Foto: se svolením Ubisoft

Dlouho odkládaná hra Skull and Bones se v srpnu zřejmě dočká uzavřené bety

Ubisoft uvedl, že na dlouho odkládané hře Skull and Bones se stále pracuje a brzy bude možné si tuto akční adventuru vyzkoušet. Mezi 25. a 28. srpnem se hráči budou moci přihlásit v uzavřené betě, ta bude k dispozici na PlayStationu 5, Xboxu řady X/S a PC. Plná hra se objeví také na Amazonu Luna.

Abyste si udělali představu, jak dlouho se na hře pracuje, poprvé se o ní začalo více mluvit v roce 2017. Proces vývoje Skull and Bones byl údajně velmi komplikovaný. Ubisoft hru několikrát odložil a v současné době je její příchod naplánován na konec března 2024, tedy přibližně s pětiletým zpožděním.

Ve hře Skull and Bones se ujmete ovládání pirátské lodi. Hra umožní spojení s přáteli, s nimiž se budete společně plavit po širém moři v otevřeném světě (celou hru bude možné hrát v kooperaci) a bojovat s ostatními hráči, přičemž půjde o to vybudovat si image legendy mezi piráty. Navíc ale bude potřeba pečovat o svou posádku a udržovat ji spokojenou, což ale nebude snadné, jelikož se vám budou do rukou dostávat stále větší lodě.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.