Do Beat Saberu přibyl hudební balíček od Green Day a 360 a 90° úrovně

VR hit Beat Saber od česko-slovenského studia Beat Games se po krátké době dočkal dalšího hudebního balíčku – tentokrát se hráči mohou těšit na šest skladeb od populární punk rockové americké skupiny Green Day. Kromě toho do hry přibyly i očekávané 360 a také 90° úrovně.

   Nový balíček, který se prodává za 9 dolarů, obsahuje skladby American Idiot, Boulevard of Broken Dreams, Father of All, Fire, Ready, Aim, Holiday a Minority.

   Update také přinesl fanoušky dlouho žádané 360 a též 90° levely (konkrétně na platformy Oculus Quest a Rift), kterých je dohromady 27. Zahrnují všech pět stupňů obtížnosti a jsou zdarma, když hráč vlastní odpovídající hudební balíček. Další úrovně slibující „radikálně“ změnit hratelnost mají přibýt v následujících měsících.

   Jak z naší předchozí novinky věnované Beat Saberu víte, studio koupil v listopadu Facebook, resp. jeho VR divize Oculus Studios, přičemž za ně podle odhadů mohla zaplatit mezi 50–100 miliony dolarů. Má však dále fungovat nezávisle.

   Hra vyšla v květnu loňského roku a velmi rychle se z ní stal obrovský herní fenomén. O tom svědčí mimo jiné to, že jako první titul pro virtuální realitu dokázala prodat milion kopií nebo že získala řadu prestižních ocenění (naposledy na před pár dny proběhnuvších „herních oskarech“ The Game Awards 2019, kde vyhrála v kategorii nejlepší VR hra roku).

Zdroj: oculus.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.