Do Grand Theft Auto V dnes přibude nová rádiová stanice

Do her Grand Theft Auto V a GTA Online dnes přibude nová rádiová stanice. Jmenuje se iFruit Radio a nabídne celkem 27 skladeb včetně těch od populárních rapperů jako Travis Scott, Young Thug, ScHoolboy Q nebo Skepta. Hráči se mohou těšit mimo jiné na exkluzivní nový song Ready to Go hudebního producenta Baauera, hudebníka Channela Trese a rappera Dannyho Browna.

   Stanice bude hrát např. i tyto skladby: Cash Shit (Megan Thee Stallion), Crime Pays (Freddie Gibbs a Madlib), Greaze Mode (Skepta), 100K on the Coupe (Pop Smoke), I Need (slowthai), Dance In the Water (Danny Brown), Opotoyi (Marlians) od Nairy Marleyho, Everything She Wants (The Egyptian Lover) HIGHEST IN THE ROOM (Travis Scott), Numb Numb Juice (ScHoolboy Q), Must Be (J Hus), Hot – remix (Young Thug), Wings (Shoreline Mafia), Act Up (City Girls), BOP (DaBaby), Kitchen Kings (D-Block Europe), With the Thing (Alkaline) nebo Kiss and Tell ( Skepta a AJ Tracey).

   Na stanici nebude znít pouze hudba, ale také mluvené slovo, o což se postará výše zmíněný Danny Brown, který bude ve vysílání hostit některé z uvedených interpretů, včetně např. Skepty.

   Není to poprvé, kdy se Rockstar obrátil na populární umělce, aby dal dohromady novou rádiovou stanici. V GTA V a GTA Online tak v minulosti zazněly skladby např. od Franka Oceana, Flying Lotuse nebo Bootsy Collinse.

Zdroj: ladbible.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.