Do hry Beat Saber dorazil hudební balíček Imagine Dragons

K populární česko-slovenské „rytmické“ VR hře Beat Saber od studia Beat Games vyšel druhý hudební balíček, tentokrát s vybranými skladbami hudební skupiny Imagine Dragons. Obsahuje konkrétně 10 populárních poprockových hitů, jako např. Believer, Thunder, Natural nebo Radioactive.

Americkou kapelu není třeba blíže představovat, patří k nejznámějším a nejpopulárnějším rockovým skupinám na světě a její singly se v hitparádách pravidelně umisťují na předních příčkách.

K maximálnímu ponoření do hudby skupiny přidali tvůrci do hry zbrusu nové prostředí, které si za vzor vzalo industriálně laděný obal k singlu Natural. Skladby jsou dostupné v rámci všech úrovní obtížnosti (tedy úrovní Easy, Normal, Hard, Expert a Expert+), tak aby si hru mohl užít úplně každý, od úplného začátečníka po „fachmana“.

Studio plánuje v budoucnu do hry, která od vydání v květnu loňského roku za necelý rok prodala přes milion kopií (nejvíce ze všech VR her), přidávat další hudební balíčky, tak aby si  ve hře pokud možno každý našel hudbu, kterou poslouchá nejraději. Ještě letos bychom se měli dočkat balíčků s „velkými jmény“ i nastupujícími nezávislými hudebníky.

 

Zdroj: blog.us.playstation.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.