Do hry Mashinky přijedou s novým updatem auta a přivezou silniční dopravu

Česká hra Mashinky dostane o tomto víkendu poměrně zásadní update. Kromě kolejových vozidel totiž do hry přibudou také auta a spolu s nimi také silniční síť. A to všechno bude mít hráč k dispozici a bude tyto nové možnosti moci využívat při budování svých dopravních tras. V souvislosti se silniční dopravou se samozřejmě objeví také nové budovy související právě se správou automobilů.

Svět Mashinek se tímto updatem výrazně zvětšuje a postupně se jistě můžeme těšit na nové dopravní prostředky, modely a další herní prvky spojené se silniční dopravou. Mashinky se tak o něco přiblížili populární herní sérii Transport Tycoon.

Mashinky také v říjnu oslaví druhé výročí od začátku předběžného přístupu. Autorem hry je Jan Zelený, který jí vyvíjí víceméně sám a během dvou let potvrdil, že se o svou hru hodlá vzorně starat a přidávat do ní nové prvky a možnosti. Stěžejním prvkem zůstává vývoj železniční dopravy. Její historii rozdělil autor do sedmi historických epoch a hráči si zatím mohli zahrát pět z nich. Hra by se vydání v kompletní verzi měla podle plánů jejího tvůrce dočkat v příštím roce.

Video, které bylo k uvedení nového updatu zveřejněno naznačuje, že i automobily projdou několika historickými obdobímiý. Zda bude při vydání updatu k dispozici všech pět historických epoch nebo budou přibývat postupně zatím není jasné.

Zdroj: youtube.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.