Do hry Red Dead Redemption 2 přibyl battle royale mód a další novinky

Těžko bychom za poslední dva roky hledali populárnější multiplayerový mód než je battle royale. Situace, ze které vyjde vítězně jen poslední žijící hráč (nebo jeho tým) se stala natolik populární, že se stala součástí mnoha zavedených herních značek, naposledy třeba Counter Striku. A své tažení tento mód pokračuje i do světa jedné z nejlepších her loňského roku, kovbojské akci Red Dead Redemption 2.

Mód nazvaný Gun Rush je součástí nejnovější aktualizace online módu, který studio Rockstar spustilo na konci listopadu minulého roku. Mapy nejsou tak velké jako v některých jiných akcích podobného typu jako je například PUBG a může v nich najednou bojovat 32 hráčů. Všichni začínají na okraji mapy a zmenšující se zóna je nutí pohybovat se po stále menším území, hledat vhodné zbraně, potkávat ostatní a zabíjet.

Až doposud byl k dispozici podobný mód nazvaný Make It Count, ve kterém však měli hráči k dispozici pouze luky a vrhací nože. Nový mód, jak napovídá název, v sobě zahrnuj plný arzenál palných zbraní.

Do online módu navíc přibude systém denních výzev, za které bude hráč speciálně odměňován. Výzvy by měly být velmi rozmanité a zahrnovat v sobě veškeré aspekty hry od střelby a porušování zákonů, přes lov až po hazardní hry.

Další změnou, kterou autoři chystají bude viditelné rozlišení mírumilovných a agresivních kovbojů, v rámci mapy. Nekonfliktní hráči se tak bude mít možnost vyhnout střetům, o které nestojí. Studio Rockstar navíc potvrdilo, že pracuje na dalším vylepšování hry.

Zdroj: gamespot.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.