Foto: se svolením Sega

Do Minecraftu míří DLC s ježkem Sonicem

23. června oslavil ježek Sonic své 30. narozeniny. Nepřekvapí proto, že nás čeká dárek, a to ne zrovna malý. Tento modrý superhrdina od Segy se totiž dostane i do Minecraftu. Právě dnes totiž vydává vývojářské studio Mojang pro svůj populární titul DLC s tématikou ježka Sonica.

Toto DLC obsahuje od všeho trochu. Kostičkovaná Green Hill Zone se proměnila v řadu nekonečných běžeckých tratí, na nichž hráči mohou závodit se svými přáteli. V rámci závodu budete moci sbírat prsteny tak, jak jste zvyklí. Kromě Sonica si samozřejmě můžete zahrát také za další postavy, mezi něž patří Knuckles the Echidna, Miles „Tails“ Prower či Amy Rose.

To ale není vše – velmi brzy by se měly objevit také minihry a „speciální překvapení“, kterého se dočkáme v jednom z nadcházejících víkendů. Spojení Sonica a Minecraftu tak bude velmi plodné a jistě potěší řadu hráčů.

Každopádně toto DLC, které je posledním počinem projektu Sega’s Year of Sonic, není jedinou připomínkou kulatého výročí tohoto superježka. Jak se dalo očekávat, narozenin se chytily i další společnosti – mezi jinými například Lego, které chystá sadu Ideas právě s tematikou ježka Sonica. Přidá se ale také Netflix, který plánuje 3D animovaný seriál (toho bychom se měli dočkat někdy v příštím roce). Pokud proto patříte mezi fanoušky tohoto modrého superhrdiny, rozhodně si přijdete na své.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.