Do NHL 20 přibyl jako hráč Snoop Dogg

Do hry NHL 20 přibyl poslední aktualizací jako hráč někdo, koho by na virtuálním ledě čekal asi málokdo – světoznámý americký rapper, zpěvák a herec Snoop Dogg. Kromě toho, že za něj bude možné hrát (konkrétně v režimu World of CHEL), bude ve hře vystupovat i jako hostující komentátor. 

   Není to poprvé, co se Snoop Dogg, vlastním jménem Cordozar Calvin Broadus, objevil ve hře. V minulosti figuroval např. v titulech Family Guy: The Quest for Stuff, Way of the Dogg, Def Jam: Fight for NY nebo True Crime: Streets of L.A. Jeho přítomnost ve světě videoher není náhodou – nejednou se totiž nechal slyšet, že je vášnivým hráčem. Před pár lety v jednom rozhovoru uvedl, že jeho nejoblíbenější hrou, resp. sérií, je Call of Duty.

   Kalifornský rodák má i jisté zkušenosti s komentováním hokeje – začátkem roku spolukomentoval zápas NHL mezi Pittsburghem a Los Angeles Kings. A jeho svérázný projev zaznamenal značný ohlas.

   Snoop Dogg není jedinou nehokejovou celebritou, za kterou je možné v nejnovějším díle populární hokejové série hrát. V listopadu do ní přibyly sportovní hvězdy Adam Thielen, Juju Smith-Schuster (hráči amerického fotbalu) a Kyle Lowry (hráč NBA) a seznam celebrit by měli v budoucnu rozšířit mimo jiné známý herec a komik Will Ferell, další populární rapper, zpěvák a herec Drake nebo hokejová legenda Wayne Gretzky.

Zdroj: techraptor.net, ign.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.