Dobíjecí pouzdro od společnosti ZeroLemon výrazně prodlouží výdrž smartphonu Galaxy Note 8

Společnost ZeroLemon uvádí do prodeje dobíjecí pouzdro o kapacitě 5500 mAh pro špičkový phablet Galaxy Note 8 od Samsungu. Baterie telefonu by díky tomu měla vydržet podstatně déle, např. čas hovorů se podle slov výrobce prodlouží o 35 hodin, celkově uvádí až o 115 %.

Stylové šedo-černé pouzdro slouží také jako ochrana smartphonu např. před pádem, případně před neopatrnou manipulací. Předtím firma uvedla na trh pouzdro o kapacitě také 5500 mAh pro telefon Galaxy S8. Kromě prodloužené doby telefonování nové pouzdro slibuje i o 24 hodin sledování videa navíc, o 75 hodin delší poslech hudby a hráči ocení o 16 hodin delší hraní.

Pouzdro není myšleno jako náhrada baterie pro Galaxy Note 8, je určeno k nabíjení jeho baterie (o kapacitě 3300 mAh). Prakticky tedy není možné získat z něj kapacitu 5500 mAh, na jedno nabití dostane smartphone plnou „šťávu“ a ještě „zálohu“ navíc. Co se týče designu, je pouzdro oproti předchůdci zeštíhlené a otvor na fotoaparát se senzorem čtečky otisků prstů je na něm dostatečně široký, takže nebude ztěžovat jejich používání, pokud bude telefon uvnitř.

Pouzdro je již k dostání na Amazonu za sníženou cenu 40 dolarů a se zárukou 1 roku.

 

Zdroj: gizchina.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.