Foto: se svolením Psyonix

Druhá sezóna Rocket League Sideswipe nabídne volejbalový režim

Rocket League Sideswipe, mobilní verze populární hry s autíčky, v rámci druhé sezóny získá několik nových funkcí a režimů. Spolu s nejnovějším Rocket Passem zdarma a sezónními výzvami bude dnes (tedy 2. února v 11:00 našeho času) ve hře pro iOS a Android spuštěn volejbalový režim.

Čím se bude volejbalový režim lišit od klasické hry? Uprostřed arény se objeví síť a nový míč, ve hře dva na dva získáte body vždy, když se vám podaří, aby míč dopadl na zem na soupeřově straně. Přestože jde o podobně jednoduchý koncept, jako dostat míč do branky soupeřova týmu, nabízí jinou herní dynamiku.

S příchodem volejbalového režimu se hráči budou muset rozloučit s režimem Hoops, který byl k dispozici i v Rocket League. Studio Psynoix vysvětlilo, že tyto extra režimy se budou v každé sezóně v Sideswipe střídat. A to pravděpodobně proto, aby hráčům nezevšedněly a mohli se na ně těšit.

Ve druhé sezóně také bude možné odemknout celou řadu nových předmětů, včetně oblíbených prvků Rocket League, mezi něž patří například auto Breakout či soubojové dračí exploze. Hráči také budou mít možnost trénovat proti lidským protivníkům, aniž by byl ohrožen jejich soutěžní žebříček. Příležitostné playlisty by již měly být ve hře dostupné. Po zahájení nové sezóny přitom Sideswipe vynuluje všechny soutěžní hodnosti.

Ačkoli se Sideswipe ovládá trochu hůře, než klasická verze pro konzole a počítače, společnost Psyonix odvedla velmi dobrou práci, která nabízí plnohodnotný zážitek z Rocket League v 2D.

Zdroj: engadget.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.