Foto: se svolením Call of Duty

Druhá sezóna Warzone 2.0 přichází 15. února s novou mapou i novými funkcemi

Společnost Activision se podělila o to, co mohou fanoušci Call of Duty očekávat od Warzone 2.0, jež vyjde 15. února. Jak bylo dříve naznačeno, aktualizace představí ostrov Ashika, novou mapu, o kterou budou hráči bojovat. Toto bojiště, jež se inspirovalo Japonskem, znamená návrat režimu Warzone Resurgence. Tento režim vám ve hře umožňuje znovu obživnout více než jednou za zápas, pokud je alespoň jeden z vašich spoluhráčů stále naživu. Odpočítávání času, než se váš člen jednotky vrátí, můžete zkrátit například likvidací nepřátelských hráčů. Vítězí jednotka, která zůstane poslední naživu.

Mezi pamětihodnosti ostrova Ashika patří feudální hrad s rozkvetlými třešněmi a vrak dvou nákladních tankerů. V návaznosti na japonskou tématiku přidává Activision funkci Restore Honor, která je exkluzivní odměnou a umožňuje vám získat herní peníze a další výhody tím, že seberete psí známku, jež zbývá po mrtvém hráči.

Dále se na mapě postupně zprovozní stanice, ze kterých budou hráči stahovat cenné informace, jež budou střeženy bojovníky Shadow Company. Úspěšné dokončení stahování bude odměněno XP, penězi a taktickou výbavou. Pokud se jednotce podaří stáhnout informace z více stanic, získá vyšší odměny jako například bezpilotní letoun.

Úplný seznam změn a vylepšení, která přicházejí do Warzone 2.0, stejně jako vše, co Activision přináší do Modern Warfare II, je k dispozici na blogu Call of Duty.

Zdroj: engadget.com, callofduty.com

Společnost Activision se podělila o to, co mohou fanoušci Call of Duty očekávat od Warzone 2.0, která vyjde 15. února. Jak již bylo dříve naznačeno, aktualizace představí ostrov Ashika, novou mapu, o kterou budou hráči bojovat.
Foto: se svolením Call of Duty