Zdroj: YouTube.com

Elon Musk pozval Jaye Lena na projížďku prototypem vozu Cybertruck testovacím tunelem pod Los Angeles

Zdá se, že Elon Musk na sebe nepřestává strhávat pozornost, která mimo jiné slouží jako skvělá reklama jeho společnosti Tesla. Nedávno totiž pozval jednoho z nejznámějších amerických komiků a zároveň milovníka a sběratele automobilů, Jaye Lena, na projížďku v prototypu elektromobilu Tesla Cybertruck. Nešlo ale o jen tak ledajakou projížďku, trasa totiž vedla přes zhruba kilometrový úsek testovacího tunelu společnosti The Boring Company, který povede pod Los Angeles.

Musk si v rámci krátkého videa zahraje na prodavače aut, v rámci čehož se od něj dozvíme některé základní informace o elektromobilu, které jsou však již všeobecně známy. Menší novinkou je snad jen to, že vůz nakonec zůstane ve své původní velikosti, a nedojde tedy k jeho zmenšení, jak ředitel Tesly nedávno naznačil. Zájemci o tento elektromobil (kterých mimochodem není málo) proto budou muset počítat s větší garáží.

Video (které je ke shlédnutí na konci článku) bylo pořízeno v HD kvalitě, díky čemuž působí daleko lépe než dříve pořízené (a často i roztřesené) záběry testovacích jízd. Leno se v něm nejdříve projede po ulicích v okolí sídla společnosti SpaceX, a poté zamíří k testovacímu tunelu, který se nachází nedaleko.

Jak je pro Muska typické, v rámci videa se pochlubil nejen elektromobilem Cybertruck, ale nezapomněl v něm nenápadně poukázat i na své další projekty. Není také náhodou, že video bylo vydáno ve stejném týdnu, v němž mělo dojít k historicky prvnímu startu lodi SpaceX s posádkou. Dva američtí astronauti – Douglas Hurley a Robert Behnken – navíc byli k vesmírné lodi Crew Dragon dopraveni jak jinak, než v elektromobilu Tesla Model X.

Zdroj: theverge.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.