Zdroj: ubisoft.com

Epic Games Store nabídne zdarma hru Assassin’s Creed: Syndicate

Internetový obchod Epic Games je vyhlášený svými akcemi, při nichž nabízí vybrané herní tituly zcela zdarma. Na tento týden si připravil oblíbenou akční hru Assassin’s Creed Syndicate. Jedná se o herní titul ze série Assassin’s Creed, který svůj děj vkládá do historického rámce Viktoriánského období během průmyslové revoluce v Londýně, a to konkrétně do roku 1868. Celkově je tento díl akčnější a brutálnější než předchozí díly této série.

Hlavními hrdiny jsou dvojčata Jacob a Evie Fryeovi, která bojují za osvobození Londýna od nadvlády templářů. Hráč si přitom může mezi těmito dvěma postavami vybrat.

Přestože obě hlavní postavy disponují stejnými zbraněmi (boxerem, skrytou čepelí, vystřelovacím lanem, halucinogenními šipkami, vrhacími noži, revolverem, čepelí Kukri a vycházkovou holí s ukrytou čepelí), každý z nich má zcela odlišný styl boje. Jacob je brutálnější a bojuje raději napřímo, zatímco jeho sestra Evie má klidnější povahu, více přemýšlí a raději využívá plíživý styl boje.

Tato hra sice již vyšla poměrně dávno, a to v říjnu 2015 pro PS4 a Xbox One a v listopadu téhož roku i pro počítače, přesto rozhodně stojí za pozornost. Nabízí totiž skvělou atmosféru a pořádnou dávku akce. Pokud proto patříte mezi fanoušky tohoto žánru nebo přímo série Assassin’s Creed, a tento titul vám prozatím schází, rozhodně v tomto týdnu doporučujeme navštívit Epic Games Store. Hra Assassin’s Creed Syndicate zde bude zdarma dostupná od 20. do 27. února.

Zdroj: engadget.com