Foto: Phoenix

Epic možná již brzy představí plnou verzi Rocket League pro mobilní zařízení

Oblíbený mix fotbalu a automobilových závodů Rocket League od studia Psyonix se v březnu dočkal své mobilní verze Rocket League: Sideswipe. Tato verze pro iOS a Android se však v mnohém od původní verze hry liší – zejména jde o to, že hráči hrají ve 2D prostoru a proti sobě stojí vždy pouze týmy 1:1 nebo maximálně 2:2. Jde tedy o jakousi osekanou verzi Rocket League.

Nyní však unikl interní dokument společnosti Epic Games (která spolu s Psyonixem na mobilní verzi hry pracovala). Podle něj studio pracuje na plné verzi hry Rocket League pro mobilní zařízení, která by měla podporovat cross-play a cross-progression. Pokud vás proto Sideswipe zklamala, je zde určitá šance, že se do budoucna přenesení originálu na iOS a Android přeci jen dočkáte.

Pokud se ale už začínáte těšit, raději svá očekávání trochu umenšete. Není totiž jasné, zda společnost Epic na projektu stále pracuje. Existuje totiž určitá pravděpodobnost, že společnost Epic Games tento projekt vyhlásila ještě před soudním sporem s Applem. Pokud by tomu tak bylo, je zde pochopitelně možnost, že své plány v průběhu již změnila a přenesení plné verze Rocket League na mobilní zařízení se už nevěnuje.

Nicméně druhé čtvrtletí letošního roku bylo stanoveno jako termín pro představení beta verze. Pokud proto Epic na projektu stále pracuje, další informace se s jistotou dozvíme již brzy. Pravdou přitom je, že plná verze Rocket League pro mobilní zařízení by ve velké míře pomohla popularitě této hry.

Zdroj: androidauthority.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.