EVOLVEO uvádí do prodeje bezdrátový reproduktor Armor GT7

Společnost EVOLVEO uvádí na trh svůj nový venkovní bezdrátový reproduktor Armor GT7. Je navržen tak, aby vydržel nepříznivé podmínky a zároveň produkoval díky svému výkonu co nejlepší zvuk.

Zařízení disponuje výkonem 20 W a může se pochlubit dvěma neodymovými reproduktory s pasivní membránou o průměru 48 mm, které poskytují zvuk s plnými basami a čistými výškami až do úrovně 85 dB. Reproduktor má také zabudovaný MP3 přehrávač a umí přehrát hudbu z microSD karty o velikosti až 64 GB. Je též odolný vůči stříkající vodě a dešti díky standardu IP54, takže zahradní party mohou proběhnout i za deště. Armor GT7 kromě toho odolá i nárazům.

Jako u modelu od společnosti Armor FX je možné využít nový reproduktor jako handsfree sadu a použít jej i jako powerbanku. Oproti zmíněnému modelu ale nabídne Armor GT7 dvojnásobnou kapacitu baterie (4400 mAh), s níž vydrží přehrávat hudbu až 15 hodin. Díky hmotnosti jen 760 g a kompaktním rozměrům 20x7x6,5 cm umožňuje snadné přenášení.

Reproduktor se nabízí ve dvou barevných provedeních – v černé (model Armor GT7) a s modrou mřížkou (model GT8). Je k dostání v síti internetových obchodů a vybraných prodejců za cenu 1 399 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.