Facebook uvedl na scénu novou aplikaci pro Instagram s názvem Threads

Facebook spustil pro Instagram novou aplikaci na zasílání zpráv s názvem Threads. Aplikace umožňuje uživatelům populární sociální sítě sdílet fotografie, videa, zprávy, Příběhy (Stories), ale i polohu nebo stav baterie s nejbližšími přáteli.

   Aplikace používá funkci seznamu blízkých přátel, kterou Instagram spustil loni. Pokud si uživatel takový seznam nevytvořil, může tak učinit přímo v ní. „Appka“ funguje „defaultně“ v aplikaci fotoaparátu a umožňuje přidávat na obrazovku zástupce, aby bylo sdílení fotografií nebo videí co nejrychlejší.

   Aplikace přichází se samostatným inboxem a zprávy od blízkých přátel se budou také zobrazovat v rámci služby Instagram Direct.

   Pokud uživatel nemá čas poslat fotografii, video nebo zprávu, může blízkým přátelům oznámit, co se děje, prostřednictvím funkce Status. Je možné si vybrat z navrhovaných statusů, vytvořit si vlastní nebo zapnout možnost Auto Status, která automaticky sdílí „něco málo“ o tom, kde uživatel je, a to bez prozrazení jeho momentální polohy.

   Auto Status může např. ukázat, že je uživatel doma, na cestě nebo třeba v kavárně. Pokud je v kavárně, funkce neodhalí její jméno nebo adresu místa, ve kterém se uživatel nachází.

   

Zdroj: phonearena.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.