Fanoušci přichází s novým originálním využitím animoji

Animoji jsou jednou z novinek iPhonu X, díky technologii Face ID dokáže telefon v reálném čase snímat tvář a převádět ji do podoby některého z mnoha avatárů, které systém telefonu nabízí. Technologie je velmi přesná a výkon samotného telefonu umožňuje, že co se na první pohled může zdá být jednoduchou hříčkou, vypadá fantasticky.

Apple, alespoň podle představení této technologie v rámci akce Apple Keynote, předpokládal, že lidé začnou tuto technologii využívat především pro roztomilou a vtipnou komunikaci mezi sebou. To samozřejmě mnozí dělají, avšak tvůrčí a tak trochu poťouchlé myšlení fanoušků, začalo přicházet s vlastními způsoby jako novou technologii využít a ostatní pobavit. Jako první se objevila vlna karaoke videí, ve kterých největší hity zpívají právě animovaní animoji smajlíci.

To však rozhodně není konec, YouTuber Brazilliandanny přišel s nápadem nechat animoji, aby si zahráli ve filmu. Nepotřeboval k tomu mnohé, stačilo vzít ikonické scény ze slavných filmů a natočit je iPhonem X se zapnutou funkcí animoji.

Ve videu, které pověsil na svůj YouTubový kanál tak můžeme sledovat Samuela L. Jacksona s obličejem rozzuřeného psa ve scéně z Tarantinova Pulp Fiction nebo Russela Crowea jako pandu v římském Colosseu ve filmu Gladiator. Tvář Jacka Nicholsona z kultovní scény proražených dveří v Osvícení se promění v prasečí tlamu a to rozhodně není všechno. Brazilliandanny si také neodpustil politické rýpnutí a debatu před loňskými prezidentskými volbami v USA ukázal jako rozhovor mluvícího hovínka a robota. Kdo je kdo se dá uhádnout, případně se podívejte na video pod článkem.

Počet zhlédnutí videa stále roste a podle jeho zábavnosti se dá předpokládat, že Braziliandanny spolu s iPhonem X právě založil nový žánr internetové zábavy.

Zdroj: mashable.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.